Зміст статті

1 вересня 2020Петро Яцишин

Влаштували дітям свято

Для багатьох дітей та їхніх батьків 1 вересня – особливий день.

Після довготривалого періоду ізоляції малеча знову може піти до школи, а деякі нині й взагалі вперше переступили поріг свого навчального закладу.

Але карантин вніс свої корективи і не всі батьки змогли забезпечити своїх дітей найнеобхіднішим до початку навчання. У цьому їм допомогли активісти львівської "Батьківщини".

"Я як мама трьох діток школярів, я знаю, що таке зібрати дитину в школу. І мені важко уявити, як батьки, що втратили роботу, збирають до школи своїх дітей. Тому, що канцелярській набір, то є дорого, і не всі можуть його придбати. А на період навчання це є найнеобхідніше, що потрібно для дитини", – каже активістка львівської "Батьківщини" Галина Козяр.

За підрахунками активістів через втрату роботи внаслідок карантину в скрутному становищі опинився кожен п'ятий працівник сфери обслуговування.

"Активісти "Батьківщини" Львова, разом з благодійним фондом "Батьківщина для дітей" вже тривалий час опікуються дітками із потребуючих сімей. Багато людей, які працювали у сфері обслуговування втратили роботу, під час карантину не мають можливості повноцінно зібрати дітей до 1 вересня. Ми допомагаємо таким родинам, щоб і їхні діти теж могли відчути цю святкову атмосферу Дня знань", – розповідає активістка "Батьківщини" Світлана Стечак.

Дітям подарували рюкзаки, а разом з ними й зошити, олівці, ручки та інші канцелярські речі. Не обійшлося і без смаколиків. Окрім того, активісти поїхали з малечею до магазину дитячого одягу, де придбали їм новеньку шкільну форму.

"Мене мотивують мої діти, а також ті діти, яких я сьогодні побачила в цьому магазині, які приміряли форму. Для них ця шкільна форма, ви знаєте, як весільне плаття для когось. Діти надзвичайно задоволені. І я також. Придбали їм шкільну форму, тому що це найнеобхідніше. Також рюкзак, взуття. І як без солодощів та подарунків", – каже Галина Козяр.

"Львів – це одна велика сім'я, у якій люди піклуються один про одного. Тому ми закликаємо усіх небайдужих доєднуватися до схожих акцій, та допомагати один одному. Озирніться довкола, можливо саме зараз комусь вкрай потрібна ваша допомога. Давайте разом зробимо наше місто кращим, а Батьківщину щасливішою", – додає Світлана Стечак.

Загалом, активісти "Батьківщини" зуміли допомогти відчути святкову атмосферу маленьким львів'янам зі 150 сімей.

Автор: Петро Яцишин

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.