Новини

Інфраструктура

Перепустки у 1,5-кілометрову зону на час євроматчів видаватимуть до кінця травня

Перепустки у 1,5-кілометрову зону на час євроматчів видаватимуть до кінця травня

s48.radikal.ru

Перепустки у 1,5-кілометрову зону на час євроматчів видаватимуть до кінця травня

П'ятниця, 27 квітня 2012, 13:02

Департамент «Євро-2012» Львівської міської ради видаватиме перепустки на в'їзд у зону периметра стадіону, який буде закритий у дні матчів Євро, до кінця травня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Під час чемпіонату Європи з футболу 2012 року у три дні матчів рух транспортних засобів буде цілодобово обмежений у 1,5 км зоні навколо стадіону. Транспортний периметр включатиме вул. Вернадського, Кільцеву дорогу, вул. Проектована-8 та вул. Проектовану-7.

Крім того, у дні матчів з 14:00 і до 02:00 год. наступного дня буде закрита для проїзду (крім громадського транспорту та акредитованих транспортних засобів) вул. Стрийська на відрізку від перехрестя Стрийська-Наукова-Хуторівка до Кільцевої дороги.

«Підставою для отримання перепустки для мешканців буде документ, який підтверджуватиме проживання людини у межах периметра стадіону», – наголосили у департаменті «Євро-2012» Львівської міськради.

«Ми розуміємо, що в районі вул. Стрийської проживає багато мешканців, ми розуміємо, що вони повинні мати безперебійний доступ до своєї домівки, маючи власний автомобіль. Для мешканців ми не обмежуємо в'їзд в транспортний периметр. Ми розуміємо, що такі обмеження будуть дещо дискомфортні для мешканців, проте з іншої сторони ми маємо забезпечити хороший доступ до стадіону вболівальників», – зазначив заступник директора департаменту «Євро-2012» Олег Вілюра.

Нагадаємо, 8 червня відбудеться перший матч та відкриття Турніру. У Львові відбудуться три матчі фінального турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня зустрінуться Данія та Португалія, і 17 червня – Данія і Німеччина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.