Новини

УДАР

Правоохоронці поновили розслідування кримінальної справи відносно підприємства нардепа Дубневича

Правоохоронці поновили розслідування кримінальної справи відносно підприємства нардепа Дубневича

Правоохоронці поновили розслідування кримінальної справи відносно підприємства нардепа Дубневича

П'ятниця, 14 грудня 2012, 17:21

13 грудня правоохоронні органи відновили розвідування кримінальної справи відносно підприємства нардепа Ярослава Дубневича.

Про це повідомила прес-служба УДАРу з посиланням на слова народного депутата Ярослава Дубневича.

Йдеться про кримінальну справу, порушену на підставі звернення у правоохоронні органи екс-нардепа Івана Деньковича, - зазначено у повідомленні.

«На повторне розслідування повернуто справу, в порушенні якої прокуратура відмовила заявникові через відсутність доказів», - зазначено у повідомленні.

При цьому суть справи не уточнюється, не вказано хто саме порушив цю саму і про яке конктерно пдірпиємство йдеться. 

У прес-релізі зазначено, що УДАР розцінює такі дії правоохоронних органів як тиск на депутата.

Нагадаємо, нещодавно нардеп Дубневич заявив про те, що збирається продати або передати в управління іноземним фірмам свій бізнес.  

У вересні 2011 року Іван Денькович звернувся до правоохоронних органів з приводу діяльності корпорації КРТ, що належить братам Дубневичам. Денькович звинуватив підприємства Дубневича у діяльності, спрямованій на мінімізацію податкових зобов’язань і виведення коштів з легального обороту у тіньовий сектор. Здійснюється цей процес за допомогою конвертаційних центрів та суб’єктів господарської діяльності (СГД) з ознаками «фіктивності».  

Раніше Корпорація «Колійні ремонтні технології» подала позов до суду на народного депутата Івана Деньковича, вимагаючи спростування інформації, оприлюдненої ним в ефірі одного із телеканалів. 

У серпні 2011 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом внесення службовими особами “Корпорації колійні ремонтні технології” недостовірних відомостей в документи, що спричинило тяжкі наслідки. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.