Новини

Кримінал

Суд повернув у власність громади Львова 3,2 гектара землі вартістю 19,4 млн. грн.

Суд повернув у власність громади Львова 3,2 гектара землі вартістю 19,4 млн. грн.

real-estate.lviv.ua

Суд повернув у власність громади Львова 3,2 гектара землі вартістю 19,4 млн. грн.

П'ятниця, 14 грудня 2012, 17:41

12 грудня виконано рішення господарського суду Львівської області, яким задоволено позов прокурора Личаківського району м. Львова про розірвання з ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» договору оренди земельної ділянки розміром 3,2 га у м. Винники та скасування запису про його державну реєстрацію.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою Личаківського району під час перевірки додержання вимог земельного законодавства встановлено, що ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» у місті Винники використовував земельну ділянку, площею 3,2 га загальною вартістю 19 млн. 400 тис. грн. Здійснював це на підставі договору оренди, укладеного з міською  радою ще в 2008 році у зв'язку із набуттям права власності на об'єкт незавершеного будівництва.

Водночас, договір купівлі-продажу даного нерухомого майна судами визнано недійсним, а рішенням господарського суду Львівської області, позов прокурора м. Львова в інтересах Міністерства охорони здоров'я України в особі ДАК «Укрмедпром» до ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» про скасування державної реєстрації права власності на майновий комплекс задоволено. Відтак вказаний об'єкт, зареєстровано за державою.

При цьому, відповідно до положень Земельного кодексу України набуття іншою особою права власності на будівлю чи споруду, розташованих на земельній ділянці, є підставою для припинення права користування нею.

З огляду на це, прокуратурою Личаківського району м. Львова в господарський суд Львівської області пред'явлено вищевказаний позов.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.