Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Синютка

Понеділок, 28 вересня 2020, 16:53

Синютка узрів геєну вогняну на дні боргової ями Садового

Олег Синютка

Кандидат у голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що наразі борг Львова складає 5 мільярдів 400 мільйонів гривень.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Кандидат у голови Львівської ОТГ, народний депутат від фракції "Європейська Солідарність" Олег Синютка заявив, що у Львові необхідно змінити підхід до управління від радянської екстенсивності до нових європейських методик.

"Найбільше місто сьогодні потребує інвестицій на розвиток інфраструктури, міського господарства", – резюмує Олег Синютка.

Також Олег Синютка стверджує, що вибори 25 жовтня цього року – це можливість переходу львів'ян він радянського типу управління до нових способів управління, адже попри ідеалізацію теперішнього стану речей, зовнішній борг міста склав 5 мільярдів 400 мільйонів гривень.

"Борг бере міська влада, а віддаватиме кожен львів'янин", – зазначив Олег Синютка.

Щобільше, як каже Олег Синютка, запозичення здійснювались на баланс Львова в іноземній валюті, а за умови девальвації гривні розмір заборгованості значно зросте. 

Олег Синютка додає, що більша частина запозичених коштів йде на утримання комунальних підприємств і складає понад 3 мільярди гривень.

"Велика кількість коштів позичались на ремонти тролейбусних та трамвайних депо, але згадаймо, депо на вулиці Промисловій, так і не відремонтовано. Те ж саме стосується електронного квитка, який так і не запровадила, однак кошти були запозиченими", – зазначив Олег Синютка.

Олег Синютка запевняє, що чиновники Львова мають відповісти за витрачені кошти, також планує ініціювати комісію з фінансів та аудиту бюджет міста. 

Нагадаємо,  6 вересня, Олег Синютка заявив про балотування на посаду голови Львівської ОТГ. 17 вересня, на обласній конференції партії "Європейська Солідарність" затвердили списки кандидатів від партії до рад області, районів та ОТГ.

Додамо, нещодавно Олег Синютка заявив, що частина бюджету Львова залишається у кишенях чиновників Садового, а також запевнив, що сміттєпереробний завод має бути збудований з дотриманням європейських технологій поза межами Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.