Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

batkivshchyna.lviv.ua

Прес-реліз,   П'ятниця, 2 жовтня 2020, 13:30

Комітет соцполітики розпочав розгляд бюджету на 2021 рік – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Комітет ВРУ з питань соцполітики та захисту прав ветеранів почав розгляд Держбюджету на 2021 рік, який підготував Кабмін.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів сьогодні почав розгляд Державного бюджету на 2021 рік, який підготував Кабмін. 

Про це заявив народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

"Остаточного рішення так і не було ухвалено, а тому продовжимо роботу під час наступного засідання вже цієї середи.

Відтак ми пропонуємо Кабінету Міністрів України при доопрацювання проекту державного бюджету на 2021 рік передбачити за окремими кодами доходів додаткові надходження податків і зборів від легалізації економіки, деофшоризації, легалізації неформальної зайнятості та спрямування таких додаткових надходжень для підвищення рівня соціального захисту найбідніших громадян України.

Також варто передбачити збільшення видатків по загальному фонду бюджетної програми "Заходи із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення", яка передбачена для Міністерства соціальної політики України, як мінімум на 19744,9 тис. гривень.

Пропонуємо також передбачити окрему бюджету субвенцію місцевим бюджетам "Створення робочих місць у сільській місцевості" – наголосив Михайло Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.