Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

виборча дільниця

П'ятниця, 2 жовтня 2020, 13:21

На Львівщині для виборців з температурою облаштують окремі кабінки

виборча дільниця

У області триває підготовка до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

Як повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряна Павлів, на території Львівської області буде створено і задіяно під час проведення місцевих виборів 2 тисячі 126 постійних виборчих дільниць.

За її словами, 9 жовтня будуть сформовані дільничні виборчі комісії.

Зоряна Павлів також наголосила, що вибовець, який прийшов на виборчу дільницю з температурою понад 37,2°С або з симптомами респіраторних захворювань, у приміщенні для голосування на кожній з виборчих дільниць облаштують відокремлені кабіну та виборчу скриньку для голосування.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.