Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Правоохоронні органи

Українці щораз частіше отримують візи в польських консульствах шляхом обману

Українці щораз частіше отримують візи в польських консульствах шляхом обману

www.strazgraniczna.pl

Неділя, 16 грудня 2012, 19:01

Українці щораз частіше отримують візи в польських консульствах шляхом обману

Працівники Надоджанського відділення прикордонної служби (Польща) затримали трьох громадян України, які використовували візи, отримані шляхом обману.

Про це повідомила прес-служба Надоджанського відділення прикордонної служби.

Задля отримання віз та можливості перебувати на території країн Шенгену українці вводять в оману працівників польського консульства. Вони заявляють про свою готовність працювати у Польщі та надають необхідні документи про можливість їх працевлаштування. Тим не менше, вони не з'являються у вказаних роботодавцями місцях, і використовують візу як «пропуск» до інших країн Західної Європи.

Втім, не лише працівників польського консульства вводять в оману. Дані одного із затриманих українців фігурували в Шенгенській інформаційній системі з записом про скасування його візи, виданої посольством Німеччини в Києві. Підставою анулювання візи було шахрайство.

Затриманим українцям анулювали візи і зобов'язали покинути територію Республіки Польща.

Це вже не перший такий випадок. Наприкінці листопада цього року працівники прикордонного пункту в Єленій Гуже (Польща) затримали п'ятеро українців за нелегальне працевлаштування на території Польщі та використання польських віз, отриманих для іншої мети, ніж виявилося насправді.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.