Новини

Надзвичайні ситуації

Рятувальники на Львівщині зі снігових заметів вивільнили 580 одиниць автотранспорту

Рятувальники на Львівщині зі снігових заметів вивільнили 580 одиниць автотранспорту

fakty.ictv.ua

Рятувальники на Львівщині зі снігових заметів вивільнили 580 одиниць автотранспорту

Понеділок, 17 грудня 2012, 12:06

Упродовж 15-16 грудня рятувальники зі снігових заметів вивільнили 580 одиниць автотранспорту.

Про це Варіанти повідомила прес-служба МНС у Львівській області.  

Відновлений рух на трасі Київ-Чоп легкового автотранспорту, що знаходився на проблемній ділянці дороги, в двох напрямках.

З настанням світлої пори доби планується відновити рух великогабаритних рефрижераторів і фургонів.

На дорогах області працює спеціальна снігоприбиральна техніка, однак сильний снігопад та хуртовини, які на даний час спостерігаються в області, значно затрудняють розчищення доріг загального користування та вулиць населених пунктів, зазначено у повідомленні.

На час проведення першочергових невідкладних робіт в ніч з 15 на 16 грудня із снігового замету було вивільнено  44 од. автотранспорту, з них 4 автобуси з пасажирами.

Для забезпечення роботи обласного штабу по ліквідації наслідків стихії в районі Ожидова розгорнуто пересувний пункт управління та відділення життєзабезпечення, розгорнуто два пункти обігріву. Налагоджено взаємодію та обмін інформацією між службами цивільного захисту.

Створені 3 пункти обігріву органами місцевого самоврядування (Бродівська ЦРЛ, селищна рада с.Черниці та Підкамінська середня школа).

Як допомога людям, що опинилися в снігових заметах, підрозділи МНС України надають гарячий чай і продукти харчування.

Надана психологічна допомога 95 особам у тому числі 2 дітям.

До виконання аварійно-рятувальних робіт на території області від МНС залучено 44 од. техніки та 280 осіб.

Нагадаємо, Управління ДАІ у зв'язку зі складними погодними умовами тимчасово обмежило рух на чотирьох трасах в межах Львівської області: М-06 «Київ – Чоп», км 439 – км 450 – для всіх видів транспорту; Н-02 «Львів – Тернопіль» — для всіх видів транспорту; Н-17 «Львів – Радехів – Луцьк» км 59 – км 61 — для всіх видів транспорту; Р-39 «Броди – Тернопіль» км 16 – км 22, км 23 – км 28 – для всіх видів транспорту;

Нагадаємо, 16-17 грудня у зв’язку з проходженням активного циклону та значним погіршенням погодних умов на автомобільних дорогах Львівщини склалась надзвичайна ситуація. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.