Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

аеропорт "Львів"

П'ятниця, 16 жовтня 2020, 14:45

Львівський аеропорт скоро прийматиме застосунок Дія

аеропорт "Львів"

У Міністерстві цифрової трансформації очікують, що скоро всі аеропорти України прийматимуть паспорти в застосунку "Дія".

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як заявив сьогодні під час брифінгу перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, скоро всі аеропорти України прийматимуть паспорти в мобільному застосунку "Дія".

"Ми завершуємо роботу з аеропортами. Більшість аеропортів активно приймають "Дію". Це і "Бориспіль", і "Жуляни", і Харківський аеропорт, Львівський аеропорт. Завершуємо роботу з аеропортами Дніпра та Івано-Франківська. У нас поки що там "Дію" не приймають, але ми продовжуємо цю роботу. Очікуйте окремих повідомлень, і скоро всі аеропорти точно працюватимуть із мобільним застосунком", – наголосив Олексій Вискуб.

Додамо, з лютого цього року в Україні почав працювати мобільний додаток "Дія". У грудні 2019 року уряд повідомляв, що запровадить електронні студентські, якими можна буде користуватись через мобільний додаток. 

Крім цього, з квітня паспорти у смартфоні офіційно стали цифровими аналогами паперових документів, також у мобільному додатку з'явиться електронне свідоцтво про народження дітей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.