Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

виборча дільниця

Середа, 21 жовтня 2020, 13:00

МОЗ підготувало правила безпеки під час голосування на виборах

виборча дільниця

У Міністерстві охорони здоров'я розповіли про правила безпеки під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Міністерство охорони здоров'я розробило рекомендації про правила безпеки під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня. Їх підготовили для того, щоб не допустити розповсюдженню коронавірусної інфекції в країні. 

Зокрема, перед початком роботи голова виборчої комісії повинен визначити відповідальну особу, яка буде проводити опитування виборців щодо наявності симптомів респіраторних захворювань. Це стосується всіх осіб, які приходять на голосування. Крім цього, таке опитування мають пройти всі члени виборчих дільниць.

"Людині, у якої є ознаки респіраторної хвороби або підвищена температура, рекомендується звернутися до лікаря. Під час проведення підготовки до виборів також обмежуються масові заходи в закритих приміщеннях. Мається на увазі відвідування закладів освіти, на території яких розташовані виборчі комісії" – наголосив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Біля входу і в самому приміщенні для голосування наноситься розмітка, яка буде вказувати на дотримання дистанції між людьми. Біля столу, де надаватимуть виборчі бюлетені, не повинно знаходитись більше трьох осіб.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Додамо, більше 50% українців готові проголосувати при загостренні ситуації із Covіd-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.