Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

виборча дільниця

Середа, 21 жовтня 2020, 16:02

Підрахунок голосів на місцевих виборах буде тривалим – ЦВК

виборча дільниця

Центральна виборча комісія прогнозує тривалий підрахунок результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це повідомила Центральна виборча комісія на своїй сторінці у Фейсбуці.

У вересні Центральна виборча комісія провела симуляцію підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці на місцевих виборах 25 жовтня.

Комісія використовувала для симулювання для малої виборчої комісії – 11 місцевих організацій партій (9 партій по 9 кандидатів і 2 партії по 7 кандидатів), для великої виборчої комісії – 15 місцевих організацій партій (5 партій по 12 кандидатів, 5 партій по 9 кандидатів і 5 партій по 7 кандидатів).

"Занесення відомостей – повних назв 15 місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів у депутати (5 місцевих організацій політичних партій по 7 кандидатів, 5 – по 9 кандидатів та 5 – по 12 кандидатів) до одного примірника протоколу "від руки”" зайняло 1 год 40 хв. І це за умови, що під час занесення "секретарю комісії" вже допомагав інший "член комісії" та надиктовував ПІБ кандидатів" – йдеться у повідомленні.

Щоб зменшити час оформлення протоколу, повні назви місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів будуть надруковані.

Також проблеми під час симулювання виникли із визначенням дійсності або недійсності бюлетеня.

"Під час симуляції у "членів дільничної виборчої комісії" виникали питання чи вважати дійсним бюлетень, якщо зроблено одну позначку біля повної назви місцевої організації політичної партії та позначки у декількох квадратах із нанесеним трафаретом? ЦВК роз’яснила порядок заповнення бюлетеня у постанові" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Додамо, більше 50% українців готові проголосувати при загостренні ситуації із Covіd-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.