Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

5-а міська клінічна лікарня Львова

google.com.ua

Четвер, 29 жовтня 2020, 15:14

Прокуратура розслідує смерть пацієнта з онкологією і Covid-19

5-а міська клінічна лікарня Львова

Львівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо медиків 5 лікарні Львова, через бездіяльність яких помер пацієнт.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної прокуратури.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо бездіяльності лікарів 5 міської клінічної лікарні Львова, які виписали з лікарні пацієнта з онкологічним захворюванням й з коронавірусом, через що він помер.

"Підставою для початку кримінального провадження стала інформація у ЗМІ щодо бездіяльності лікарів однієї з міських клінічних лікарень Львова, у якій за кілька днів до смерті перебував пацієнт і з якої його виписали без надання належної медичної допомоги, внаслідок чого чоловік помер 22 жовтня цього року" – наголосили у прокуратурі.

Як розповіла журналістка Марта Іванова на своїй сторінці в Facebook, загиблий заразився коронавірусом у лікарні, однак медики просто виписали його і відправили додому.

"Нещодавно у нього стався крововилив, і він проходив лікування в 5 міській лікарні Львова. Під час лікування підхопив коронавірус. За словами дружини, заразився від іншого пацієнта, який був у лікарні. Оскільки відділення, в якому перебував Олег, закрили на карантин – чоловіка просто відправили додому", – написала Марта Іванова.

За її словами, рідні самостійно розпочали шукати лікарню, його змогли покласти в районну лікарню в Пустомитах, але  стан вже настільки погіршився, що лікарі просто не змогли йому допомогти й він помер.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом ненадання без поважних причин працівниками однієї з лікарень Львова допомоги хворому, тобто за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.139 КК України (ненадання допомоги хворому медичним працівником, що спричинило смерть останнього).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.