Новини

Львівська облрада

Видатки на адресну допомогу репресованим збільшено на 500 тисяч

Видатки на адресну допомогу репресованим збільшено на 500 тисяч

www.ogo.ua

Видатки на адресну допомогу репресованим збільшено на 500 тисяч

П'ятниця, 27 квітня 2012, 14:33

До Дня Незалежності реабілітованим за ст.3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" та потерпілим від політичних репресій віком 75 років і старшим виплатять з обласного бюджету допомогу в розмірі 300 гривень, - повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Кошти на це передбачено в Програмі надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним громадянам - реабілітованим за ст.3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" та потерпілим від політичних репресій, прийнятій Львівською обласною радою. 26 квітня під час внесення змін до бюджету на сесії Львівської обласної ради депутати збільшили видатки на фінансування програми на 2012 рік на 500 тис. гривень. Раніше, під час прийняття бюджету, на виконання зазначеної програми рада передбачила 1,55 млн. гривень.

Нагадаємо, що на сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до бюджету Львівщини, та збільшила видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення на 15,0779 млн. гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.