Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

дитяча клінічна лікарня Львова

mdkl.lviv.ua

Середа, 4 листопада 2020, 13:40

Лікарі ЛОР-відділення на Орлика проведуть огляд дітей з патологіями у Винниківській санаторній школі

дитяча клінічна лікарня Львова

Лікарі ЛОР-відділення лікарні на вул. Орлика проведуть огляд дітей з ЛОР-патологіями у Винниківській санаторній школі.

Лікарі ЛОР-відділення КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м.Львова" у четвер, 5 листопада проведуть огляд дітей з ЛОР-патологіями Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату. Про це повідомила лікарка-отоларинголог Мар’яна Черкес.

З її слів, дітям буде проведено комплексне обстеження ЛОР-органів, в тому числі органів слуху.

"В такий спосіб ми хочемо привернути увагу громадськості до ЛОР-захворювань, які посідають одне з перших місць серед патологій дитячого віку. А тому просимо підтримати та проголосувати за наш громадський проект №60 "Щасливий, бо дихаю вільно" з закупівлі сучасного обладнання для ЛОР-відділення", – прокоментувала Мар’яна Черкес.

Як пояснила лікар-отоларинголог дитячої лікарні Данута Чорній, в рамках проєкту передбачено закупити сучасне обладнання для якісної, безболісної діагностики та малоінвазивної хірургії ЛОР органів – цифровий гнучкий відеоназофарингоскоп, діодний лазер та оглядовий мікроскоп. Результатами реалізації даного проєкту зможе користуватися усе дитяче населення Львівської ОТГ від 0 до 18 років.

КНП "Міська дитяча клінічна лікарня міста Львова" просить підтримати проєкт "Щасливий, бо дихаю вільно" шляхом голосування 1-15 листопада 2020 року за посиланням або через next.privat24.ua/або інший банк, а також у ЦНАПах. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.