Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

учасник "Лоту Гулі"

СБУ

П'ятниця, 6 листопада 2020, 14:30

У Львові затримали учасника міжнародної банди Лоту Гулі

учасник "Лоту Гулі"

СБУ викрила у Львові учасника "Лоту Гулі", який спеціалізувався на вимаганні грошей і вирішенні конфліктів у кримінальному середовищі.

Про це повідомляє управління Служби безпеки України у Львівській області.

Служба безпеки України викрила у Львові учасника міжнародного злочинного угруповання "Лоту Гулі", яке причетне до вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів.

"Раніше засуджений громадянин однієї з країн Південного Кавказу нелегально прибув до Львівської області. Зловмисник спеціалізувався на вимаганні грошей і вирішенні конфліктних ситуацій між іншими учасниками кримінального середовища. Після прибуття на територію регіону він намагався діяти в інтересах міжнародного злочинного угруповання так званого "Лоту Гулі" у ролі "смотрящого" – наголосили у СБУ.

Наразі йому повідомили про підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід, відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст. 332-2 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Нагадаємо, "Лоту Гулі" – азейбарджанське злочинне угрупування, керівника якого Надіра Саліфова на прізвисько "Лоту Гулі" вбили у серпні цього року в Туреччині. 

Надір Саліфов контролював ринок імпорту фруктів і овочів в країнах СНД, угрупування займалося вбивствами, здирництвом, розбоями та погрозами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.