Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Хірургічна робот-система

meest

Прес-реліз,   Четвер, 12 листопада 2020, 14:45

Компанія Meest придбала для львівської лікарні надсучасну хірургічну систему

Хірургічна робот-система

Міжнародна поштово-логістична група компаній Meest продовжує допомагати українській медицині.

Про це повідомляє пресслужба Meest.

Група компаній Meest придбала та доставила зі США американську хірургічну робот-систему da Vinci для Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Це надсучасний пристрій, який використовують для онкологічних, урологічних операцій, а також для хірургічних втручань у важкодоступних місцях. Зараз у світі налічується близько 5000 пристроїв, введених в експлуатацію, а в Україні, станом на 2019 рік, аналогічна система була представлена лише в одному екземплярі – у Вінниці. 

"Допомога нашим лікарям вже стає приємною традицією. Ми вважаємо власним обов’язком підтримувати людей, які виконують надважливу справу — зберігають та рятують життя українців. Це один з тисячі кроків, які потрібно зробити, щоб вивести українську медицину на дійсно світовий рівень. І впевнений, що саме спільні дії держави та соціально-відповідального бізнесу дозволять досягти цієї мети", – зазначає засновник та президент групи компанії Meest Ростислав Кісіль. 

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив засновнику та президенту групи компаній Meest Ростиславу Кісілю відзнаку "Золотий герб міста Львова".

Робот da Vinci складається з двох блоків: центр управління для хірурга-оператора та чотирьох роботизованих рук. Одна передає зображення на екран, дві виконують дії лікаря, а четверта, фактично, є його асистентом. Крім того, Meest передала львівській Клінічній лікарні електрохірургічний генератор  ValleyLab Force FX. Сумарна вартість придбаних компанією апаратів склала понад 2,5 млн грн. 

"Ми собі поставили за мету перетворити нашу лікарню швидкої допомоги на лікарню світового зразка за якістю надання послуг. Вона має стати «номер один» серед лікарень всієї України. Тут вже відбулось чимало змін: запрацювала трансплантологія, відкрито сучасне діалізне відділення, будуємо вертолітний майданчик. Але на цьому ми не зупиняємося: тепер в лікарні буде працювати надсучасний робот-хірург! Він допоможе нашим лікарям робити найскладніші операції на будь-яких органах. Від усього міста щиро дякуємо компанії Meest, яка купила і доставила до лікарні цю техніку. Це унікально, коли в комунальній лікарні з’являються такі речі", – коментує мер Львова Андрій Садовий.

Це вже не перша ініціатива Meest у рамках допомоги львівській медицині. У жовтні компанія передала Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги 35 кисневих концентраторів для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією, які перебувають у важкому стані, а також – 39 додаткових лікарняних ліжок. А у травні скерувала 20 млн грн на придбання матеріалів та обладнання для запобігання поширенню COVID-19. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.