Новини

Інфраструктура

Хюндаї – "інвестиційний провал року" в Україні – ЄБРР

Хюндаї – "інвестиційний провал року" в Україні – ЄБРР

focus.ua

Хюндаї – "інвестиційний провал року" в Україні – ЄБРР

Середа, 19 грудня 2012, 18:10

Запуск українською залізницею швидкісних поїздів Hyundai – це інвестиційний провал 2012 року.

Про це сьогодні, 19 грудня, заявив старший радник Європейського банку реконструкції та розвитку Антон Усов.

За його словами, Укрзалізниця не змогла врахувати особливостей цього виду техніки та характеристик власної інфраструктури.

Представник ЄБРР зазначив, що інвестиційних засобів не виправдали також і деякі інші інфраструктурні проекти, які здійснило українське керівництво до Євро-2012. Антон Усов підкреслив, що це повинно стати уроком для українського керівництва, яке повинно зрозуміти, що неправильно підганяти проекти під конкретні дати чи події.

За його словами, днями були підписані документи між Євробанком та українською владою, що стосуються закупівлі рухомого складу для УЗ.

«Ці вагони більш пристосовані до використання, але це не означає, що українська влада повинна припинити технічне переоснащення та модернізацію залізниці. Це стосується наших інвестицій в державний сектор України»,  - зазначив він.

Нагадаємо, через сильну негоду в Україні за останній тиждень поїзди Hyundai виходили з ладу.

Додамо, що сьогодні відомий журналіст Сергій Лещенко на своїй сторінці у Facebook написав:

«Здається, настав час сказати вслух – Борис Колєсніков повинен подати у відставку з поста міністра інфраструктури через дикість, що відбувається з поїздами Хюндай. А, оскільки Колєсніков зараз і так у відставці, він повинен взяти самовідвід, коли Азаров повторно внесе його кандидатуру на пост віце-прем’єра – міністра інфраструктури».

Джерело: Фокус.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.