Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

Понеділок, 14 грудня 2020, 16:23

Дія почала отримувати заявки від ФОПів на отримання допомоги через карантин

карантин у Львові

Фізособи-підприємці та наймані працівники з 14 грудня можуть подавати заявки на отримання одноразової допомоги у 8 тисяч гривень.

Про це повідомляє Міністерство цифровий трансформації на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні в Україні почали приймати заявки від підприємців на отримання допомоги в розмірі 8 тисяч гривень у зв'язку з карантином.

"Підприємці можуть отримати одноразову допомогу від держави у Дії.
З 14 до 31 грудня ФОП та офіційно наймані працівники юридичних осіб або ФОП зможуть отримати одноразову матеріальну допомогу у застосунку та на порталі Дія. Допомога складає 8 тисяч гривень" – йдеться у повідомленні.

також у міністерстві наголосили, що в роботі порталу "Дія", через який можна залишити заявку, можливі затримки через рекордну активність користувачів.

"Сотні тисяч українців одночасно намагаються подати заяви на отримання виплат в дії. Якщо вам не вдається подати заяву, не хвилюйтеся, а зробіть це трохи пізніше. Причина в пропускної здатності користувачів порталу та додатки для забезпечення безпеки в дії", – повідомили в Мінцифрі.

Нагадаємо, 4 грудня Верховна рада схвалила законопроект, яким передбачено виплати по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям через введення карантину.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 28 лютого 2021 року. 

Також уряд вирішив запровадити в Україні посилений карантин з 8 до 24 січня. Раніше у МОЗ пропонували запровадити жорсткий карантин на три тижні, починаючи із перших чисел січня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.