Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Краківська, 5

google.com.ua

Понеділок, 21 грудня 2020, 16:33

У Львові за 14 мільйонів продали приміщення у пам'ятці архітектури на Краківській

вул. Краківська, 5

Львівська міськрада продала приміщення у будинку на вул. Краківська, 5 за 14 млн грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro нежитлові приміщення першого поверху на вул. Краківська, 5 у Львові, загальною площею 70,2 кв.м.

Аукціон стартував 17 грудня, участь у ньому взяли шестеро підприємств та фізичних осіб-підприємців, а переможцем обрали Миколу Кахнича, який запропонував за приміщення найвищу ціну у 14 000 001 грн.

Зазначимо, вперше це приміщення виставляли на продаж у листопаді, тоді початкова вартість приміщення становила 15 630 000 грн, однак на аукціон ніхто не подався і для повторного конкурсу ціну зменшили до 7 815 000 грн, оскільки згідно з закону України про приватизацію комунального майна, на повторний продаж об'єкт виставляється зі знижкою у 50%.

Станом на сьогодні ці приміщення перебувають в оренді з 2017 року, термін дії договору оренди – до 29 листопада 2027 року.

 

Триповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований у центрі Львова (Галицький район), є пам'яткою архітектури національного значення XVII-XVIII століть. Зокрема, будинок зведений 1768 року на місці декількох кам'яниць першої третини XVII століття. За часів Польщі у будинку містилися крамниця одягу Ґольдберґа і годинникарська майстерня, у повоєнні часи – магазин колясок і господарських товарів.

За даними аналітичної системи YouControl, Микола Кахнич зареєстрований як фізична особа-підприємець з 2014 року у Миколаєві Львівської області, займається роздрібною торгівлею іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.