Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Андрій Садовий

Понеділок, 28 грудня 2020, 14:46

У грудні Садовий профінансував на 700 тисяч гривень Інститут стратегії культури Львова

Андрій Садовий

Всі кошти скерують як внески до статутного капіталу цього комунального підприємства.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №590 від 15 грудня 2020 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 700 тис грн як внески до статутного капіталу комунального підприємства "Інститут стратегії культури".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова в сумі 700 000 грн департаменту розвитку", – йдеться у документі.

Департамент розвитку Львівської міськради має перерахувати ці кошти до статутного капіталу "Інститут стратегії культури", що займається координуванням усіх культурних закладів міста.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, у червні 2017 року у місті створили "Інститут стратегії культури". Установа має слідкувати за виконанням стратегії розвитку культури Львова до 2025 року. А у грудні 2019 року депутати збільшили статутний капітал Інституту стратегії культури на 12 млн грн – до 15 млн грн.

Додамо, у жовтні 2019 року КУ "Інститут стратегії культури" отримав в оренду приміщення у пам’ятці архітектури на площі А. Міцкевича, 6/7, площею 135,8 кв.м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.