Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

Четвер, 14 січня 2021, 16:33

На пробне ЗНО-2021 зареєструвалися більше семи тисяч абітурієнтів з Львівщини

ВНЗ Львова

Зареєструватися для участі в пробному ЗНО можна до 19 січня 2021 року.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 12 січня, за даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, для участі у пробному ЗНО, яке відбудеться 10 квітня 2021 року, вже зареєструвались 7805 осіб. Реєстрація триматиме до 19 січня

Найпопулярнішим предметом пробного ЗНО для учнів області є англійська мова, у трійку лідерів також входять – українська мова і література та математика.

За словами заступника керівника Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрія Миляника, реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється через інтернет на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Учень обирає предмет, роздруковує квитанцію та упродовж трьох днів оплачує її.

Вартість пробного ЗНО – 240 грн.

"Бонусом для учасників пробного тестування буде те, що після тестування вони зможуть отримати доступ до всіх тестових зошитів, заповнити ті завдання, які їм потрібні й отримати результати. Учні зможуть побачити свій результат на рівні всіх учасників пробного ЗНО в Україні", – додав Андрій Миляник.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО пройде з 21 травня по 5 червня. Натомість реєстрація для участі у основному ЗНО триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. 

Додамо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році розпочалася 25 червня тестуванням з математики та завершилася 17 липня. 23 львів'ян отримали 200 балів із ЗНО з математики та фізики, за що були нагороджені преміями від міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.