Новини

Кримінал

Відразу після вибухів у Дніпропетровську шукали свободівця

Відразу після вибухів у Дніпропетровську шукали свободівця

images.unian.net

Відразу після вибухів у Дніпропетровську шукали свободівця

П'ятниця, 27 квітня 2012, 16:53

Сьогодні, 27 квітня, близько 13:30 біля під'їзду будинку, де мешкає голова Дніпропетровської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Денисенко , працівник міліції спинив його матір і почав розпитувати її про сина, чи живе він за цією адресою і т.п, - повідомляє прес-служба ВО «Свобода» у Дніпропетровську.

У своєму коментарі з цього приводу свободівець підкреслив: "Не встигли пролунати вибухи, а міліція вже за мить "цікавиться", де в цей час перебували лідери місцевих націоналістів.

На його думку, це дуже схоже на продовження низки терактів, які сталися у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі восени минулого року. Синхронізація вибухів з масовими акціями опозиції свідчить, що за ними можуть стояти або російські спецслужби, зацікавлені у дестабілізації ситуації в Україні, або влада, якій вигідно залякати суспільство і отримати привід розпочати масштабні репресії проти опозиції, зокрема націоналістів.

Денисенко також додає, що не вірить, що організатори вибухів прагнуть грошей. Їхня мета – страх і агресія. Це технологія сіяння паніки й хаосу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.