Новини

Промисловість

Львівщина зможе продавати вугілля виробникам електроенергії

Львівщина зможе продавати вугілля виробникам електроенергії

м

Львівщина зможе продавати вугілля виробникам електроенергії

Вівторок, 25 грудня 2012, 15:40

Вугільні шахти Львівщини матимуть можливість збувати свою сировину виробникам електроенергії у 2013 році, а також постачати вугілля для вироблення коксу для металургії.

Про це вчора, 24 грудня, йшлося під час зустрічі віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка із генеральними директорами шахт України та представниками Львівської, Донецької, Луганської облдержадміністрацій, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Така можливість реалізується, якщо Кабмін підпише Меморандум з виробниками електроенергії, що працюють на вугіллі, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Зазначений документ планують розглянути завтра, 26 грудня.

Відповідно до меморандуму, можливість збувати свою сировину  2013 році зможе Державне підприємство «Львіввугілля», і, зокрема, ДВАТ «Шахта «Надія». Частина вугілля, видобута на останній, використовуватиметься для вироблення коксу для металургійних комбінатів.

За словами першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича, профіцит вугілля в Україні сьогодні становить більше 5 млн тонн, і на Львівщині, зокрема, багато вугілля є незатребуваним і лежить на складах.

Він також повідомив, що Львівщину включать до проекту, який передбачає заміщення природного газу вітчизняним вугіллям та фінансується Китаєм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.