Новини

Львівська облрада

Депутати облради не хочуть собі грошей Колодія

Депутати облради не хочуть собі грошей Колодія

mignews.com.ua

Депутати облради не хочуть собі грошей Колодія

Вівторок, 25 грудня 2012, 18:43

Депутат Львівської облради від Фронту змін Ганна Костюк запропонувала розділити грошову допомогу, призначену з бюджету області для голови Львівської облради Петра Колодія між депутатами облради, однак ті цю пропозицію не підтримали. 

Таку пропозицію вона озвучила сьогодні, 25 грудня, під час обговорення обласного бюджету Львівської області на 2013, інформує кореспондент Варіантів

На думку Костюк, розділити півмільйона гривень грошової допомоги Колодія та заступників між депутатами облради буде справедливіше.

Депутатка попрохала внести цю пропозицію в протокол засідання

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик запропонував депутатам та присутнім на засіданні проголосувати пропозицію, однак жоден з присутніх її не підтримав.

Нагадаємо, відразу ж після обрання Петра Колодія головою Львівської облради, депутати проголосували за призначення йому щорічної матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.