Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

нардепи з Львівщини

П'ятниця, 5 лютого 2021, 13:25

8 нардепів з Львівщини не підтримали закон про дистанційну роботу

нардепи з Львівщини

Верховна Рада прийняла закон про дистанційну роботу.

Вчора, 4 лютого, Верховна Рада прийняла законопроект №4051, який врегулює положення про дистанційну роботу. "За" проголосували 322 народних депутати.

Зокрема, закон розмежовує поняття надомної праці та дистанційної праці.

Дистанційну роботу співробітник виконує поза приміщеннями роботодавця у будь-якому місці за його вибором і з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Надомна робота виконується за місцем проживання співробітника або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях.

Документ дозволив працівнику поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи у звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця.

Працівник, відповідно до закону, може вимагати від роботодавця тимчасовий (до 2-х місяців) перехід на дистанційну роботу в разі, якщо на робочому місці щодо його вчинили дії, що містять ознаки дискримінації.

З львівських нардепів законопроект підтримали: Юрій Камельчук (Слуга народу), Мар'ян Заблоцький (Слуга народу), Святослав Юраш (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Орест Саламаха (Слуга народу), Євген Петруняк (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Володимир В'ятрович (Європейська Солідарність), Степан Кубів (Європейська Солідарність), Софія Федина (Європейська Солідарність), Михайло Бондар (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Тарас Батенко (За майбутнє), Павло Бакунець (Довіра), Олена Кондратюк (позафракційна), Галина Васильченко (Голос), Ярослав Рущишин (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Роман Лозинський (Голос).

Були присутні у залі, але не голосували: Остап Шипайло (Слуга народу), Ярослав Дубневич (За майбутнє), Андрій Кіт (Довіра).

Відсутні на пленарному засіданні: Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Олег Синютка (Європейська Солідарність), Наталія Піпа (Голос).

Зазначимо, у 2019 році повідомлялася, що дистанційну зайнятість та роботу з дому закріплять законодавчо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.