Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Вівторок, 16 лютого 2021, 16:50

Депутати змінили структуру виконавчого апарату Львівської облради

Львівська облрада

Львівська облрада затвердила структуру та чисельність виконавчого апарату облради.

Сьогодні, 16 лютого, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату Львівської обласної ради. "За" проголосували 69 депутатів.

Чисельність виконавчого апарату облради, як й до цього, становитиме 68 штатних одиниць. Натомість структуру виконавчого апарату розділили на чотири підрозділи: керівництво обласної ради (6 посад), відділи виконавчого апарату обласної ради (18 посад), управління адміністративного забезпечення діяльності ради (10 посад) та управління з питань економічної політики (26 посад).

Крім цього, зменшили кількість працівників у юридичному відділі – з 8 до 4 осіб, а також у відділі прес-служби – з 5 до 4 осіб.

Нагадаємо, у вересні 2020 року чисельність виконавчого апарату Львівської облради збільшили до 68 осіб, а у 2018 році чисельність апарату становила 59 осіб.

Додамо, на першій сесії, яка відбулася 1 грудня 2020 року, головою Львівської обласної ради депутати обрали Ірину Гримак від "Європейської Солідарності". На місцевих виборах-2020 вона очолювала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради від "Європейської Солідарності".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.