Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад на Львівщині

Четвер, 18 лютого 2021, 12:16

У лікарні Львівщини госпіталізували інфікованих Covid-19 з Івано-Франківщини

медичний заклад на Львівщині

Впродовж двох днів у області прийняли семеро пацієнтів з діагнозом коронавірусом з Івано-Франківщини.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

Всіх 7 мешканців Івано-Франківської області, які захворіли на коронавірус, доправили до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

"Ми приймаємо ковідних пацієнтів з Івано-Франківська. Наразі їх є семеро. П’ятеро з Надвірнянського району, один з міста Івано-Франківськ та ще один – з Івано-Франківського району. Ще троє – у дорозі на Львівщину. Їх також розмістять у госпіталі в Винниках", – пояснив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, стан усіх пацієнтів середньої важкості, жоден із них не знаходиться у реанімаційному відділенні.

Зазначимо, в Івано-Франківській області вирішили посилити карантинні обмеження у зв’язку з критичною ситуацією із захворюваністю на коронавірус.

Нагадаємо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 30 квітня 2021 року. З 22 лютого країну знову поділять на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації. Залежно від "кольору" регіону різняться і обмежувальні заходи.

Додамо, 24 січня завершився жорсткий карантин, тому з того часу по всій території країни діяли обмеження помаранчевої зони, які уряд посилив з 19 грудня 2020 року: нові обмеження стосувалися роботи закладів харчування, проведення масових заходів в закладах освіти і приміщенні церков. Однак на початку лютого в Україні зменшили вимоги для проведення масових заходів на час карантину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.