Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Виставка текстилю

Понеділок, 22 лютого 2021, 14:54

У Львівському палаці мистецтв підбили підсумки ІІ міжнародного симпозіуму художнього текстилю

Виставка текстилю

У Львівському палаці мистецтв відбулася церемонія закриття Другого міжнародного симпозіуму художнього текстилю "Вчитель і учень".

Про це повідомляє пресслужба Львівського палацу мистецтв.

Вчора, 21 лютого, у Львівському палаці мистецтв відбулася церемонія закриття Другого міжнародного симпозіуму художнього текстилю "Вчитель і учень".

За словами авторки проєкту, професорки Львівської національної академії мистецтв Зеновії Шульги, симпозіум тривав майже  два місяці. Участь у  ньому взяли 14 навчальних мистецьких закладів з України та Польщі, зокрема 77 учнів-студентів, 28 вчителів-педагогів та 12 членів міжнародного журі (Україна, Польща, Молдова, Румунія, Еквадор).  Загалом 120 осіб.

Симпозіум відбувався у двох форматах, зокрема у виставкових залах Львівського палацу мистецтв, а також дистанційно під час проведення міжнародних наукових конференцій та  круглих столів.

Як зазначив голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України Ігор Гавришкевич, назва симпозіуму є не випадковою, а насправді окреслює його головну концепцію.

"У назві закладений основний зміст. Слід передати нашим дітям досвід, патріотизм та неабиякий професіоналізм, який ми бачимо у цих роботах",– резюмував він.

"Цей симпозіум вкотре підтверджує, що ткацтво – це не просто ремесло, а мистецтво. Слід зазначити, що усі роботи надзвичайно високого рівня",– сказала заступниця директора з навчальної роботи  Косівського  інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, кандидат мистецтвознавства Вікторія  Дутка-Жаворонкова.

До слова, в межах церемонії закриття відбулися виступи творчих колективів, зокрема зразкового театру пісні "Горличка" та вокальної формації "Аверс" Університету банківської справи. 

 

Фото пресслужби Львівського палацу мистецтв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.