Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

Вівторок, 23 лютого 2021, 14:44

Львівські перевізники вимагають вдвічі підняти вартість проїзду у маршрутках

львівські маршрутки

Перевізники вимагають у міськради негайно підняти варість проїзду у львівських маршрутках до 14 гривень.

Про це повідомила прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

Львівські перевізники оприлюднили заяву, згідно із якою вимагають у Львівської міської ради терміново підняти вартість проїзду у громадському транспорті Львова.

За словами перевізників, вартість проїзду, яка мала змінитись ще до виборів восени минулого року, залишається незмінною, реальний тариф без інвестиційної складової – не менше 14 гривень.

Крім цього, міськрада не компенсувала перевізникам кошти, які мали б покрити витрати на перевезення під час карантинних обмежень, а розмір дотації за пільгові перевезення виплачується на рівні минулого року, хоча ,як заявляють перевізники, кількість пільговиків з утворенням Львівської міської територіальної громади зросла.

"На даний час загальна заборгованість автотранспортних підприємств за пальне, включно із АТП-1, перевищує шість мільйонів гривень. Це без урахування боргів за запчастини, колеса, мастильні матеріали... Системні зміни в підходах до автомобільного громадського транспорту прогнозують не скоріше червня цього року. Всі пропозиції, які надходять від перевізників, не розглядаються" – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, наприкінці січня цього року комісія транспорту, зв'язку та міської мобільності Львівської міськради розглянула питання підняття тарифу за проїзд у Львові і встановила, що реальна економічно-обгрунтована ціна становить 14 грн.

Додамо, з 1 лютого 2019 року у Львові вартість проїзду в автобусному транспорті Львова становить 7 грн. Вартість проїзду у міських маршрутках перед цим піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.