Новини

Львівська міськрада

Підприємці Львова платитимуть за оренду землі у 2013 році з 60% - вою пільгою

Підприємці Львова платитимуть за оренду землі у 2013 році з 60% - вою пільгою

procherk.info

Підприємці Львова платитимуть за оренду землі у 2013 році з 60% - вою пільгою

Четвер, 27 грудня 2012, 20:09

Сплату орендної плати за землю і земельний податок для підприємців Львова у 2013 році нараховуватимуть з 60%-вою пільгою.

За ухвалу про нарахування та сплату орендної плати за землю і земельного податку до міського бюджету Львова у 2013 році сьогодні на засіданні сесії проголосували 63 депутати Львівської міської ради.

Пільги в розмірі 60% щодо оренди за землю розповсюджуються на орендарів, що уклали нові договори оренди землі чи внесли зміни до існуючих через укладення додаткових угод, змін до договорів оренди землі, договорів оренди землі про відшкодування втрат за фактичне землекористування і сплачують за оренду землі з врахуванням нормативної грошової оцінки земель Львова.

У 2012 році відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради від 22 березня 2012 року, підприємці здійснювали оплату за землю та сплачували земельний податок на підставі грошової оцінки земель міста Львова з пільгою у розмірі 60% від суми нарахованих платежів.

Нагадаємо, минулого тижня підприємці Львова провели зустріч, на якій запевняли, що при піднятті цін за оренду землі та зменшення пільг до 20% більшість з них збанкрутують. Депутат міської ради Володимир Гірняк запевнив тоді, що львівські підприємці здійснюватимуть орендну плату за землю у 2013 році за тією ж схемою, що і в 2012.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.