Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

"Домажир"

loda.gov.ua

Середа, 3 березня 2021, 13:33

У притулку Домажир перебуватиме 30 ведмедів

"Домажир"

У притулку перебуває 22 ведмедів, цьогоріч планують прийняти ще вісім тварин.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Станом на сьогодні в реабілітаційному закладі є 22 ведмедів, більшість із них уже прокидаються після тримісячного зимового сну, однак у 2021 році територію притулку планують розширити, встановили нові лісові вольєри та прийняти ще 8 ведмедів.

"Хочемо прийняти в притулку 8 нових ведмедів. Маємо список клишоногих, які перебувають у поганих умовах. Є відповідальні за це особи, які весь час займаються моніторингом, доповнюють список, телефонують до власників і обговорюють питання передачі ведмедів, адже ми їх не купуємо. Окремим процесом, де також зайнято чимало людей, є власне перевезення ведмедя до притулку" – розповіла менеджерка з маркетингу ведмежого притулку "Домажир" Оля Федорів.

Першого нового мешканця притулку привезуть сюди у червні.

Зазначимо, вчора у ведмежому притулку "Домажир" відбулося відкриття 5 туристичного сезону. За словами директора реабілітаційного центру Ігоря Николина, до відкриття нового сезону працівники встановили новий вольєр із барлогами, підготували розвиваючі іграшки для ведмедів та по-новому облаштували територію для гостей.

Нагадаємо, ведмежий притулок "Домажир" створений у жовтні 2017 року за підтримки благодійного фонду Four Paws (Австрія). Розташований на захід від Львова поблизу села Жорниська за символічною адресою – вулиця Ведмежий край, 1.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.