Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

batkivshchyna.lviv.ua

Прес-реліз,   П'ятниця, 5 березня 2021, 17:30

Легалізація зброї потребує широкого суспільного обговорення – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Приблизно 70% мешканців України проти закону про зброю у такому вигляді, як пропонують.

Розгляд законопроєкту №4335 "Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї" – це досить важливе питання, і навіть найменша помилка у його затвердженні може призвести до непоправних наслідків.

Про це з трибуни Верховної Ради України зазначив народний депутат України від ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

За його словами, це чутливе питання для українського суспільства, а тому у його вирішенні потрібно радитися з громадянами нашої країни.

"На жаль, влада не почула українців у питанні впровадження ринку землі, легалізації грального бізнесу. І цього разу про зброю не порадилася… Насправді, згідно із опитуваннями, приблизно 70% мешканців України проти закону про зброю у такому вигляді, як пропонують", – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик розповів, що вирішувати питання узаконення обігу зброї варто в двох аспектах.

"Насамперед, чи готове українське суспільство до того, що його сусід матиме короткоствольну вогнепальну зброю, і чи готова держава в період економічної та суспільної кризи захистити свого громадянина і гарантувати зберігання та контроль цієї зброї", – підсумував Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, народні депутати не підтримали і відхилили обидва законопроєкти №4335 і №4335-1 щодо обігу цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.