Новини

Львівська облрада

Львівська митниця збирає гроші на золотий унітаз для Януковича – депутат облради

Львівська митниця збирає гроші на золотий унітаз для Януковича – депутат облради

twipic.me

Львівська митниця збирає гроші на золотий унітаз для Януковича – депутат облради

П'ятниця, 28 грудня 2012, 12:45

Начальник Львівської митниці Сергій Попазогло видає незаконні рішення, аби «тримати касу» митниці.

Про це сьогодні, 28 грудня, на пленарному засіданні сесії Львівської облради заявив депутат Львівської облради Святослав Шеремета (НРУ), інформує кореспондент Варіантів.

За словами Шеремети, багато мешканців прикордонних районів Львівщини мають автомобілі на польській реєстрації, оскільки вони є дешевшими.

Якщо автомобіль зареєстрований на фізичну особу, то вона зобов’язана кожні п’ять днів перетинати кордон, якщо на юридичну – робити це раз на два місяці.

Попазогло ж, своїм рішенням урівняв фізичних і юридичних осіб, відтак останні теж змушені раз в п’ять днів перетинати українсько-польський кордон, стверджує Шеремета. Якщо ж підприємці цього не роблять, то, за словами депутата, їх штрафують на 8 тисяч гривень.

Також, розповів Шеремета, Попазогло своїм рішенням зобов’язав митників фотографувати автомобілі ззовні та всередині, а також багаж людей, що перетинають кордон.

«Попазогло вже не перший раз дає незаконні накази для поповнення бюджету, аби Янукович будував собі маєтки та купував золоті унітази. Таке враження, що він не довіряє своїм підлеглим і намагається таким чином «тримати касу»», - обурився Шеремета.

Нагадаємо, у листопаді Львівська митниця запровадила у міжнародних пунктах пропуску фотофіксацію вмісту салонів і багажників транспортних засобів. 

Держмитслужба роз’яснює, що фотофіксацію транспортних засобів було введено у зв’язку з виявленням  нових схем незаконного переміщення товарів на «зеленому коридорі» в автомобільних пунктах пропуску Львівської митниці.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.