Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

8-а міська клінічна лікарня

Середа, 10 березня 2021, 15:57

З початку старту вакцинації на Львівщині щеплення зробили 630 медикам

8-а міська клінічна лікарня

У області провакцинували 630 працівників шести медичних закладів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні, у Львівській області вакцинацією від коронавірусу охопили 630 працівників міських та обласних медичних закладів.

Починаючи з 25 лютого, щеплення зробили працівникам Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні, 8-ї міської клінічної лікарні Львова, Центру легеневого здоров’я, Лікарні швидкої допомоги, Центру екстреної допомоги та Львівського обласного лабораторного центру МОЗ. 

"Перше щеплення (а їх має бути два) отримали: 50 медиків обласної інфекційної лікарні; 70 медиків 8-ї міської клінічної лікарні; 80 медиків регіонального центру легеневого здоров’я; 310 медиків міської клінічної лікарні швидкої допомоги й обласного центру екстреної медичної допомоги; 120 працівників обласного лабораторного центру та лабораторій, які проводять аналізи на Covid-19" – йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцин від коронавірусу AstraZeneca загальною кількістю 500 тисяч доз, що вистачить для вакцинації 250 000 українців.

Для Львівщини виділили 42 200 доз вакцин, які надійшли 25 лютого. У області планують вакцинувати 21 100 осіб (по дві дози на одну людину). Першими щеплення отримують медики, які працюють з хворими на коронавірус, та працівники мобільних бригад з імунізації.

Також в уряді обіцяли запустити сайт для запису на вакцинацію проти коронавірусу, а додаток "Дія" поширили на вакцинацію від Covid-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.