Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

«Євро патруль» «ревізує» Львів

«Євро патруль» «ревізує» Львів

фото http://eutg.net

Субота, 28 квітня 2012, 10:24

«Євро патруль» «ревізує» Львів

Сьогодні у Львові з робочим візитом знімальна група програми «Євро патруль». Журналісти інспектують готовність приймаючих міст до Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«У нас від Львова дуже приємні враження. Ми так і думали, що Львів буде найбільш підготовлений до Євро з туристичної точки зору. Ці очікування виправдалися. Ми вже були і в Харкові, і в Донецьку, в Києві живемо – у Львові нам сподобалося найбільше. У вас дуже культурне місто, тут вболівальникам буде цікаво», – Микола Воробйов, кореспондент програми «Євро патруль».

Знімальна група також проінспектувала новий Туристично-інформаційний центр, який сьогодні відкрився у Львові. Микола Воробйов англійською мовою питав працівників, як доїхати до стадіону «Арена Львів» та що цікавого сьогодні відбувається у Львові.

«Рівень вашого Центру – такий як у Вроцлаві, це європейський рівень. Мені чемно і змістовно, англійською мовою відповіли на всі запитання. І навіть більше – дали карти, календар подій» – каже журналіст.

«У нас є деякі зауваження, пов'язані з таксі, дорогами. Але, сподіваємося, до Євро влада ці питання вирішить», – зазначив Микола Воробйов.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.