Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

електротранспорт Львова

let.org.ua

Четвер, 18 березня 2021, 12:50

У електротранспорті Львова посилять карантинні заходи

електротранспорт Львова

З 19 березня у електротранспорті Львова посилюються карантинні заходи згідно рішення міської комісії.

Про це повідомила прес-служба ЛКП "Львівелектротранс".

Як повідомили у ЛКП "Львівелектротранс", відповідно до рішення міської комісії ТЕБ і НС, на території Львівської МТГ запроваджують посилений карантин, який діятиме з 19 до 28 березня.

У цей час електротранспорт міста курсуватиме у звичному режимі, однак просять пасажирів дотримуватися карантинних правил проїзду, та заохочують купувати квитки через електронні сервіси.

"Найперше, для зменшення ризику поширення вірусу, пасажири повинні користуватися засобами індивідуального захисту – обов’язково бути в масці, коли заходять у трамвай чи тролейбус, дотримуватися дистанції, та намагатися завчасно придбати квиток. Заохочуємо користуватися будь-якими доступними безконтактними, електронними способами оплати за проїзд. Зокрема, на сайті, через QR-код і Приват 24, SMS, Bluetooth та додаток EasyWallet тощо. Або ж завчасно купувати квитки на зупинках у пунктах продажу та терміналах самообслуговування, аби не наражати водія на небезпеку та не відволікати його увагу під час руху. Пам’ятайте, що дотримання заходів безпеки – рятує життя кожного з нас!

Натомість наші працівники, зі свого боку, постійно здійснюють протирання дезінфікуючою речовиноюусіх поручнів і крісел у трамваях і тролейбусах впродовж дня, коли транспорт заїжджає на плановий огляду депо. А вже з 20.00 год вечора і до 05.00 год відбувається миття салонів та їх дезінфекція. Салони щоденно обробляютьсябіохлором та антихлором для підтримки санітарного стану електротранспорту.

Також у всіх салонах електротранспорту розміщені антисептики", – зазначив директор ЛКП "Львівелектротранс" Андрій Свищо.

Нагадуємо, локації пунктів продажу, де можна придбати квитки та картки для проїзду у трамваї або тролейбусі знаходиться тут.

Також з іншою інформацією щодо оплати проїзду можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у рубриці «Квитки». А для звернень та пропозицій працює щоденна безкоштовна "гаряча" лінія ЛКП "Львівелектротранс" за номером 0-800-300-055 та e-mail: hotline@let.org.ua.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.