Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Руслан Кошулинський

Понеділок, 5 квітня 2021, 12:49

Поліція відкрила 17 кримінальних проваджень в окрузі, де програв Кошулинський

Руслан Кошулинський

На окрузі №87 в Івано-Франківській області поліція розпочала 17 кримінальних проваджень.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

За результатами проміжних виборів народного депутата Верховної Ради України на окрузі №87 в Івано-Франківській області, де депутат Львівської міськради Руслан Кошулинський програв кандидату від «Слуги народу» Василю Вірастюку, поліція розпочала 17 кримінальних проваджень.

Загалом на лінію 102 надійшло 113 повідомлень від громадян про ймовірні порушення. Після ретельної перевірки інформації поліцейські склали 12 адміністративних протоколів: в основному вони стосувалися порушень виготовлення або розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Окрім того, слідчі та підрозділи дізнання розпочали 17 кримінальних проваджень: 12 із них – безпосередньо пов‘язані з порушенням виборчого законодавства, 5 – опосередковано пов’язані з порушенням виборчого процесу.

Зокрема, кримінальні провадження розпочаті:

1 – за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права…, роботі виборчої комісії…, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України);

5 – за фактами підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України);

1 – за фактом використання підроблених документів (ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України);

4 – за фактами завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності (ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України).

Також у період із 2 по 3 квітня поліцейські розпочали шість кримінальних проваджень за фактами викрадення виборчих бюлетенів шести дільничних виборчих комісій. У ході досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях проведено огляди місця події в приміщенні окружної виборчої комісії, допитано свідків, зокрема представника кандидата в народні депутати, трьох членів ОВК №87, 64 членів ДВК, у тому числі голів, заступників та секретарів, вісім працівників поліції, трьох офіційних спостерігачів, двох журналістів та директора будинку культури, де розміщена ОВК. Заплановано ряд оперативних заходів та слідчих дій.

Поліцейські Івано-Франківщини ретельно вивчають усі повідомлення, у тому числі інформацію в мережі Інтернет, про можливі порушення виборчого законодавства і після проведення першочергової перевірки надають усім подіям правову кваліфікацію.

За всіма розпочатими кримінальними провадженнями проводиться розслідування.

Нагадаємо, представник ВО «Свобода» Руслан Кошулинський вимагав оголосити перевибори на проміжних виборах до Верховної Ради на Прикарпатті. Раніше Руслан Кошулинський програв на проміжних виборах до Верховної Ради на Прикарпатті.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.