Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Максим Степанов

Вівторок, 6 квітня 2021, 13:30

Степанов заявив про неможливість збільшити кількість ліжок для пацієнтів з Covid-19

Максим Степанов

Максим Степанов повідомив про досягнення максимальної кількості ліжок з киснем для хворих на коронавірус.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, кількість ліжок з киснем для пацієнтів із Covid-19 в Україні досягла максимуму, а можливості медичної системи вичерпано.

«У медзакладах перебуває понад 47 тис. хворих. Ми максимально збільшили кількість ліжок із киснем – до 67 тис. Це межа – збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул», – зазначив Степанов.

При цьому міністр заявив, що кількість хворих і летальних випадків продовжує зростати.

Наразі у «червоній» зоні карантинних обмежень перебувають 11 областей.

Загальна завантаженість ліжок із киснем становить приблизно 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація у Києві, Хмельницькій, Миколаївській, Житомирській областях.

Нагадаємо, 23 березня Львівська область, яка перебувала у "помаранчевій" зоні, потрапила до переліку "червоних" областей, у області ввели обмежувальні заходи через погіршення ситуації із коронавірусом, а у Львові до 12 квітня зупинили роботу громадського транспорту, закрили дитячі садочки і непродуктові ринки.

Крім цього, уряд заборонив українцям у "червоних" карантинних зонах перебувати на вулиці без вдягнутих масок.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 30 квітня 2021 року. А з 24 лютого запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.