Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

освіта на Львівщині

Прес-реліз,   П'ятниця, 9 квітня 2021, 11:18

Держслужба якості освіти запустила кампанію про систему забезпечення якості освіти в школах

освіта на Львівщині

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

Про це повідомвляє видання West News.

"Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива" – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

"Успіху вкрай складно досягти самотужки. Якісна школа – результат спільних зусиль усіх учасників освітнього процесу: мотивованих учнів, турботливих батьків, кваліфікованих учителів, професійних директорів та відповідальних засновників. Лише в конструктивній співпраці, злагодженості, дієвій комунікації, партнерських взаєминах можна досягти всебічного й гармонійного розвитку людини як особистості та найвищої цінності суспільства.

На запропонованому інформаційному ресурсі – поради для усіх учасників освітнього процесу щодо того, як школі стати територією успіху, комфорту, розвитку, безпеки для навчання та професійної діяльності", – зазначила начальниця управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентина Загрева.

У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за посиланням, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби.

Кампанія створена в межах ініціативи "Система забезпечення якості освіти", яка впроваджується в рамках проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.