Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Понеділок, 19 квітня 2021, 17:30

НАТО – це насамперед високі професійні стандарти – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк переконаний: для того, аби стати членом НАТО Україні варто переглянути чимало стандартів всередині країни.

Про це нещодавно інтернет-виданню From-ua повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

Озвучуючи свою думку щодо розміщення баз НАТО в Україні, Цимбалюк зазначив, що для цього владі треба змінювати цінності.

«Важливо, щоби українська влада розуміла, що НАТО – це насамперед демократія і свобода слова, а також високі військові, медичні, освітні, правові та судові стандарти», – сказав він.

Політик також розповів, що допоможе Україні стати сильною державою та якою повинна бути дипломатія у протистоянні агресії Російської Федерації.

«Перемога України полягає насамперед у сильній українській армії, яка готова захищати кожен сантиметр української землі, та не менш сильній дипломатії. Слід вибудовувати свою власну лінію щодо залучення США до Будапештського меморандуму. Влада має розуміти, що наші проблеми не вирішить ніхто», – переконаний співрозмовник.

Щодо зустрічі Макрона та Зеленського, на думку Цимбалюка, виникає питання, чому не залуені представники Німеччини як учасниці Нормандського формату.

«Українські воїни боронять не тільки Україну, а всю Європу. Відтак має бути чітка і послідовна підтримка європейських партнерів не лише санкціями, але й конкретною чіткою позицією стосовно агресії Росії», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.