Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

Червоноград

Четвер, 22 квітня 2021, 12:34

Червоноградська ОТГ очолила рейтинг найбагатших громад Львівщини

Червоноград

Департамент фінансів Львівської ОДА провів оцінювання та сформував рейтинг фінансової спроможності громад області.

Департамент фінансів Львівської ОДА провів оцінювання та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу 2021 року.

На першому місці – Червоноградська міська територіальна громада, на другому – Львівська, на третьому – Славська селищна територіальні громади.

Громадами-аутсайдерами області стали Добросинсько-Магерівська, Добромильська та Боринська територіальні громади.

До уваги бралися такі показники як податки та платежі, загальні видатки, видатки на утримання апарату управління, видатки розвитку загалом  і з розрахунку на одного мешканця, а також рівень дотаційності бюджетів, частка видатків заробітної плати у загальному обсязі видатків та відношення дефіциту до місячного фонду оплати праці.

 «Слід зауважити, що цей рейтинг є початковим або відправною точкою для проведення подальшого ґрунтовнішого фінансового аналізу, адже окремі показники більш об’єктивно відображають ситуацію лише після закінчення бюджетного року. Також до перелічених рейтингових показників впродовж року додаватимемо ще деякі (залучені ресурси з інших джерел, у тому числі з державного бюджету, міжнародних організацій, збільшення власних надходжень бюджетних установ тощо)», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, передає пресслужба Львівської ОДА.

Нагадаємо, станом на березень цього року, за словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, майже 20 громад Львівщини є неплатоспроможними, а у бюджеті бракує коштів для дотацій.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.