Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Середа, 28 квітня 2021, 17:30

Неприпустимо під час кризи підвищувати податки – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Українців збираються зобов’язати віднести в банк всю готівку, яку вони накопичили, і заплатити з неї 5% податку.

Українців збираються зобов’язати віднести в банк всю готівку, яку вони накопичили, і заплатити з неї 5% податку. Насправді влада не повинна підвищувати податки в час, коли країна потерпає від економічної кризи.

Для наповнення держбюджету треба знайти інші шляхи, найперше – ліквідувати корупційні схеми.

Про це напередодні заявив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк в ефірі телеканалу «Україна 24», коментуючи ініціативи голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, що стосуються підвищення ПДВ та 5%-го оподаткування накопичень громадян у готівці, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

Йдеться про законопроєкти №5153, №5155, №5156 про так зване «добровільне декларування фізичними особами».

За словами політика, така ініціатива – це перекладання відповідальності з влади на плечі українського народу.

«Це неправильний підхід, слід шукати інші джерела доходу, і наша команда на них вказувала. Це повернення грошей з «Нафтогазу», близько 70 мільярдів гривень, які вони заборгували й недоплатили в бюджет, що підтвердила й аудиторська служба. Це також наведення порядку на митниці, це виведення з офшорів капіталу, так звана деофшоризація», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Політик наголосив на неприпустимості таких нововведень влади, особливо зважаючи на нинішню кризову ситуацію в країні і занадто низький рівень доходів населення.

«Не можна, коли мінімальна пенсія 1900 гривень, коли мінімальна зарплата 6 тисяч гривень знову ж таки оподатковувати наших громадян. Це не той шлях», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.