Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

теплопостачання

Четвер, 29 квітня 2021, 14:52

Нафтогаз підвищив ціни на газ для виробників тепла на травень

теплопостачання

"Нафтогаз Трейдинг" на 6,4% збільшила ціну на газ великим виробникам теплової енергії на травень.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" направила великим виробникам теплової енергії цінові пропозиції на травень. Ціна газу встановлена на рівні 8325 гривень (з ПДВ, без тарифу на послуги транспортування) за 1000 куб. м, що на 6,4% більше, ніж у квітні (7827 гривень).

Як зазначається в повідомленні, ціна підвищуються "через високий попит, що зберігається в умовах прохолодної погоди, та зниження запасів газу в ПСГ".

У НАК нагадали, що з травня припиняється дія Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету міністрів.

"Невдовзі теплокомуненерго зможуть вільно обирати постачальника газу. Реформа ринку вийде на фінішну пряму. Нафтогаз зацікавлений у розвитку конкуренції у сегменті реалізації газу для виробників тепла, обсяг якого за підсумками минулого року сягнув 7,6 млрд куб. м", – повідомила в.о. генерального директора ГК "Нафтогаз Трейдинг" Ірина Журавльова.

Нагадаємо, Нафтогаз у березні встановив тариф на газ для населення у 6,86 гривні за куб.м., а у січні уряд знизив ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр. Раніше уряд пропонував з лютого ввести держрегулювання цін на газ для населення під час дії карантину.

Додамо, вчора, 28 квітня, уряд призначив Юрія Вітренка головою "Нафтогазу". У січні цього року Юрія Вітренка планували призначити міністром енергетики, однак Верховна Рада не підтримала це рішення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.