Новини

Інфраструктура

Стрийську, Шота Руставелі та Петрушевича перекриють

Стрийську, Шота Руставелі та Петрушевича перекриють

Стрийську, Шота Руставелі та Петрушевича перекриють

Субота, 28 квітня 2012, 12:32

Сьогодні, у Львові перекриють вул. Стрийську, Шота Руставелі, пл. Петрушевича, адже у тестовому режимі Євро-2012 відбудуться матчі 1/16 Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012 серед школярів на стадіоні «Арена Львів». Вулиці будуть закритими з 15:30 до 23:00. Об'їзд здійснюватиметься сусідніми вулицями. Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Відкритим для громадського транспорту буде перехрестя Стрийська-Наукова-Хуторівка, але повороти на Стрийську будуть заборонені. В такому ж режимі працюватимуть вул. Володимира Великого і Луганська.

Об'їзд буде організовано по вулицях І.Франка, Вітовського, Сахарова, Кн.Ольги, В.Великого, Наукова, Хуторівка, пр.Червоної Калини, Чукаріна, Рядова, а також по вул.Луганській – В. Великого.

До вул. Стрийської з боку вул.Кульпарківської можна буде під'їхати по вул.Трускавецькій, а зі стороні вул.Хуторівка – по вул.Гашека.

Усі мешканці вул Стрийської зможуть заїхати приватним авто за умови пред'явлення документів, що засвідчують проживання за цією адресою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.