Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пожежа у будинку на вул. Виговського

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 11 травня 2021, 12:41

У Львові обстежать сходи і евакуаційні майданчики у багатоповерхівках

пожежа у будинку на вул. Виговського

У місті проведуть відповідні перевірки житлових будинків через пожежу у будинку на вул. Виговського, 1.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Впродовж наступних двох тижнів комунальні служби міста обстежать сходові та евакуаційні майданчики житлових будинків Львова, щоб уникнути небезпеки під час надзвичайних ситуацій.

"За результатами надзвичайної ситуації, яка склалась на вул. Виговського, 1, будуть серйозні оргвисновки. Мешканці самі мають бути зацікавлені в тому, щоб тримати свої будинки в чистоті і порядку. Сходова клітка в цьому будинку, яка мала бути використана для евакуації, була завалена речами мешканців. І це відповідальність людей, які тут проживають, а не двірників, управляючої компанії. Відтак, впродовж наступних 2 тижнів, ми обстежимо всі будинки у Львові, щоб всюди був порядок" – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, вчора у одній з квартир 10-поверхового житлового будинку на вул. Виговського, 1 виникла пожежа, яка перекинулася на сходову клітку, евакуаційну сходову клітку з 2-го по 10-й поверхи, осередки вогню рятувальники також виявили на даху будівлі.

Під час пожежі евакуювали близько 100 осіб, а отруїлися продуктами горіння 83-річна жінка та 85-річний чоловік, яких у стані середнього ступеню важкості доправили в обласну клінічну лікарню.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.