Новини

Фото

Отруєння тварин – справа рук іноземних спецслужб, – захисники тварин

Отруєння тварин – справа рук іноземних спецслужб, – захисники тварин

Отруєння тварин – справа рук іноземних спецслужб, – захисники тварин

Субота, 28 квітня 2012, 13:19

Захисники тварин вважають,що отруєння тварин це - спрямована робота іноземних спецслужб, - про це сьогодні повідомив голова західно-українського товариства захисту тварин Андрій Курач під час акції захисників тварин «Fair Play». У рамках акції захисники тварин здійснили ходу до ГУ МВС у Львіській області та Львіської міської ради.

«Ми вимагаємо звернути увагу Служби безпеки України та міліції на те, що з-за кордону проводиться планомірна робота по дестабілізації обстановки в Україні. На сьогоднішній день всі очі світу звернені на Україну і отруєння тварин має широкий резонанс. Якщо поєднати ці отруєння із вчорашніми вибухами у Дніпропетровську, то складається враження, що це планомірна робота іноземних спецслужб», - сказав він.

За словами захисників тварин, бездіяльність викликає недовіру до влади.

У зверненні вимагають притягнути до відповідальності догхантерів для запобігання соціальним вибухам та самосудам.

До людей, які взяли участь у акції, вийшов перший заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області Валерій Канюка та пообіцяв розглянути поставлені вимоги і зустрітись із учасниками акції у четвер о 9 ранку.

Блія міської ради відбулася розмова захинсиків тварин та начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Голеця. "Мсіце для побудови притулку для собак уже є. На наступній сесії міської ради депута проголосують за виділення грошей на проектно-кошторисну докумнетацію", - сказав Юрій Голець.

Усі обвинувачення у вбивстві тварин представниками міської влади Юрій Голець заперечив.

Варто додати, що всього у акції взяло участь близько 45 людей, 3 собаки та один кіт.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.