Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Четвер, 3 червня 2021, 17:30

Цимбалюк про законопроєкт про прожитковий мінімум

Михайло Цимбалюк

Нардеп Михайло Цимбалюк розповів про новий законопроєкт про прожитковий мінімум.

Про це заявив народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

«Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт №3515, який передбачає зміни у формуванні прожиткового мінімуму «та створення передумов для його підвищення».

Фракція ВО «Батьківщина» утрималася під час голосування за цей проект Закону.

Оскільки у порушення Конституції України, Європейської соціальної Хартії, рекомендацій Міжнародної організації праці, цей проект закону фактично нівелює саме поняття прожиткового мінімуму та повністю змінює методологію його визначення.

Назва законопроекту не відповідає змісту, оскільки у законопроекті не зазначено жодних передумов для підвищення прожиткового мінімуму.

У порушення статті 22 Конституції України якою передбачено, що при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод громадян.

Нині під час робочої групи в парламентському Комітеті соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорили дотичні до проголосованого нині Законопроекту проекти Законів №5054 та №5054-1. Документами передбачено:

– зміни до чинних законів щодо відміни норм встановлення різних штрафів та адміністративних стягнень в залежності від розміру прожиткового мінімуму, що може бути прийнято;

– запровадження з 2022 року базової величини, яка буде затверджуватися законом про державний бюджет на відповідний рік» – наголосив Михайло Цимбалюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.