Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Горохівський

Фб Горохівського

П'ятниця, 4 червня 2021, 16:50

Горохівського обрали керівником львівського районного управління ДСНС

Олег Горохівський

Львівське районне управління ДСНС Львівщини очолив Олег Горохівський.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 4 червня, Олега Горохівського призначили керівником Львівського районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області.

До цього Горохівський очолював відділ техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Львівщини, а раніше викладав у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

"Львівський район має начальника районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області. Ним став Олег Горохівський. З ДСНС за понад рік співпраці ми маємо спільні перемоги. Зокрема, в частині змін до законодавства про спалювання сухоі трави та інших пожеж в екосистемах. Ми разом виїжджали в мобільні групи і далі працюємо над інформаційними кампаніями та вдосконаленням законодавства" – написав Холод.

Зазначимо, Олег Горохівський балотувався на місцевих виборах-2020 до Львівської міської ради від партії "Сила і честь", але не пройшов.

Згідно із його декларацією про доходи за 2020 рік, Горохівський заробив 375 949 грн доходу, має квартиру на 68,4 кв.м у Львові, дві автівки – Renault Megane 2012 року випуску вартістю 133 300 грн і Рeugeot 508 2011 року випуску вартістю 224 000 грн.

Його дружина задекларувала дві земельні ділянки на Сколівщині, одну ділянку на Пустомитівщині, гараж у Львові та готівку у 12 000 грн, 9 300 євро і 8 950 доларів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram