Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Четвер, 17 червня 2021, 17:30

Цимбалюк про закриття численних відділень Укрпошти

Михайло Цимбалюк

У населених пунктах України продовжують закривати стаціонарні відділення Укрпошти, замінюючи їх на мобільні пункти.

Про це повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

«У населених пунктах України, в яких проживає менше 2 тисяч жителів, продовжують закривати стаціонарні відділення «Укрпошти», замінюючи їх на мобільні пункти. Пересувні відділення на авто приїздитимуть у малолюдні села за графіком.

Проте пілотний варіант «Укрпошти», впроваджений в окремих областях з 2020 року, вже отримав негативні відгуки від користувачів послуг. Мешканці сіл скаржаться на несвоєчасність отримання періодичних видань, затримки у виплаті пенсій, труднощі зі сплатою комунальних платежів.

Крім того, саме мешканці віддалених і малочисельних населених пунктів – переважно люди у віці понад 60 років і вище. Багато хто з них має проблеми зі здоров’ям, не може самотужки пересуватися, аби дістатись до автівки, яка чергує по кілька годин двічі на тиждень. Листонош, які розносили пенсії і періодику, у малих селах скорочують, замінивши їх на один-два виїзди на тиждень «мобільної пошти».

Ситуація з закриттям численних відділень «Укрпошти» найбільше турбує мешканців віддалених від обласного центру територіальних громад. І якщо у колишньому райцентрі стаціонарні пункти ще продовжують роботу, то в малих селах більшість листонош вже скорочено. Обурені жителі звертаються до керівництва своїх громад з проханням врахувати їхню думку та не допустити закриття поштових відділень.

Напередодні надіслав депутатське звернення щодо цієї проблеми Кабінету Міністрів України і отримав досить цікаву статистику від Міністерства інфраструктури України. 689 відділень поштового зв’язку цього року закрили в Україні, найбільше – у Закарпатській, Одеській, Херсонській та Черкаській областях. Це ні що інше як «повзуча оптимізація» – поволі, не у всіх регіонах окремо закривати поштові відділення» – наголосив Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.